O nas - AKART

Przejdź do treści

Menu główne:

 
   Głównym profilem naszej działalności jest produkcja opakowań z tektur falistych i litych: klapowych, fasonowych oraz niestandardowych tworzonych pod zamówienie klienta. Nasze opakowania mają zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, spożywczym oraz innych branżach: meblowej, chemicznej, odzieżowej. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, niebojącą się nowych wyzwań. Nasz projekt tworzony jest przez młodych, zdolnych ludzi, których podstawowym celem jest otwartość, dialog i zadowolenie klienta.
Do każdego zamówienia staramy się podejść indywidualnie. Bardzo ważna jest dla nas jakość naszych produktów, ponieważ dla nas to coś więcej niż tylko karton. Mamy świadomość jak ważną rolę dla Waszych produktów pełni opakowanie. Pomożemy w doborze odpowiedniego materiału, aby chronić Państwa produkty jak najlepiej. Materiały jakie posiadamy pochodzą od krajowych liderów w tej branży. Surowiec przez nich dostarczany posiada stabilną, wysoką jakość.
My natomiast każde pudełko poddajemy kontroli pod względem wytrzymałości oraz zachowania odpowiedniego wymiaru. Cały czas staramy się rozwijać i unowocześniać nasz proces produkcyjny, aby spełnić ciągle rosnące oczekiwania klientów. Ma być szybko, ekologicznie, ekonomicznie i estetycznie. Przekonajcie się sami !


Zapraszamy do współpracy

zespół AKART
 
Copyright © 2016 AKART
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego